IR02BH560K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR02BH560K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IR-2 56 10% B08
Duomenų lapai: IR02BH560K.pdf
  • Pranešimas
IR02BH560K specifikacijos
Dalies numeris IR02BH560K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IR-2 56 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5815 pcs Duomenų lapas IR02BH560K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IR
Reitingai - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 56µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 18MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 56µH Unshielded Inductor 100mA 5.7 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 5.7 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 100mA