IR02BH3R3K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR02BH3R3K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IR-2 3.3 10% B08
Duomenų lapai: IR02BH3R3K.pdf
  • Pranešimas
IR02BH3R3K specifikacijos
Dalies numeris IR02BH3R3K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IR-2 3.3 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5459 pcs Duomenų lapas IR02BH3R3K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IR
Reitingai - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 3.3µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 90MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 3.3µH Unshielded Inductor 270mA 850 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 850 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 270mA