IMS05WDST1R0K40
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS05WDST1R0K40
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-5WD-40 1 10% RJ4
Duomenų lapai: IMS05WDST1R0K40.pdf
  • Pranešimas
IMS05WDST1R0K40 specifikacijos
Dalies numeris IMS05WDST1R0K40 Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 5698 pcs Duomenų lapas IMS05WDST1R0K40.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-5WD-40
Reitingai - Q @ Freq 42 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 1µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 131MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 1µH Shielded Inductor 2.3A 62 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 62 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 2.3A
Dabartinis - sodrumas 2.3A