IMS05WDST181J40
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS05WDST181J40
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-5WD-40 180 5% RJ4
Duomenų lapai: IMS05WDST181J40.pdf
  • Pranešimas
IMS05WDST181J40 specifikacijos
Dalies numeris IMS05WDST181J40 Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 4940 pcs Duomenų lapas IMS05WDST181J40.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-5WD-40
Reitingai - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 180µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 9.2MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 180µH Shielded Inductor 300mA 3.6 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 3.6 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 300mA
Dabartinis - sodrumas 110mA