IMS05SH121K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05SH121K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS05SH121K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-5 120 10% RJ1
Duomenų lapai: IMS05SH121K.pdf
  • Pranešimas
IMS05SH121K specifikacijos
Dalies numeris IMS05SH121K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IMS-5 120 10% RJ1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4888 pcs Duomenų lapas IMS05SH121K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-5
Reitingai - Q @ Freq 55 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 120µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 9.7MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 120µH Shielded Molded Inductor 150mA 3.6 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 3.6 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 150mA
Dabartinis - sodrumas 95mA