IMS05SH102J
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05SH102J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS05SH102J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-5 1K 5% RJ1
Duomenų lapai: IMS05SH102J.pdf
  • Pranešimas
IMS05SH102J specifikacijos
Dalies numeris IMS05SH102J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IMS-5 1K 5% RJ1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4366 pcs Duomenų lapas IMS05SH102J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-5
Reitingai - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 1mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 3.8MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 1mH Shielded Molded Inductor 70mA 17.5 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 17.5 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 70mA
Dabartinis - sodrumas 40mA