IMS05ER682K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05ER682K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS05ER682K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-5 6.8K 10% ER E2
Duomenų lapai: IMS05ER682K.pdf
  • Pranešimas
IMS05ER682K specifikacijos
Dalies numeris IMS05ER682K Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 4789 pcs Duomenų lapas IMS05ER682K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-5
Reitingai - Q @ Freq 40 @ 250kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 250kHz Induktyvumas 6.8mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 660kHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 6.8mH Shielded Molded Inductor 27mA 111 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 111 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 27mA
Dabartinis - sodrumas 16mA