IMS05ER560K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05ER560K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS05ER560K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-5 56 10% ER E2
Duomenų lapai: IMS05ER560K.pdf
  • Pranešimas
IMS05ER560K specifikacijos
Dalies numeris IMS05ER560K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IMS-5 56 10% ER E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5718 pcs Duomenų lapas IMS05ER560K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-5
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 56µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 25MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 56µH Shielded Molded Inductor 190mA 2.23 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 2.23 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 190mA
Dabartinis - sodrumas 160mA