IMS05BH2R2K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05BH2R2K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS05BH2R2K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-5 2.2 10% B08
Duomenų lapai: IMS05BH2R2K.pdf
  • Pranešimas
IMS05BH2R2K specifikacijos
Dalies numeris IMS05BH2R2K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IMS-5 2.2 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5645 pcs Duomenų lapas IMS05BH2R2K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-5
Reitingai - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron Powder "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 2.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 100MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Molded Inductor 650mA 190 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 190 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 650mA