IMS05BH272K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05BH272K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS05BH272K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-5 2.7K 10% B08
Duomenų lapai: IMS05BH272K.pdf
  • Pranešimas
IMS05BH272K specifikacijos
Dalies numeris IMS05BH272K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IMS-5 2.7K 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4427 pcs Duomenų lapas IMS05BH272K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-5
Reitingai - Q @ Freq 45 @ 250kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 250kHz Induktyvumas 2.7mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 920kHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 2.7mH Shielded Molded Inductor 40mA 47.3 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 47.3 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 40mA
Dabartinis - sodrumas 25mA