IMS02WWDST101K40
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS02WWDST101K40
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-2WWD-40 100 10% RJ4
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
IMS02WWDST101K40 specifikacijos
Dalies numeris IMS02WWDST101K40 Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 4637 pcs Duomenų lapas
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.133" Dia x 0.335" L (3.38mm x 8.51mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-2WWD-40
Reitingai - Q @ Freq 43 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 100µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 15MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 100µH Shielded Wirewound Inductor 280mA 4.1 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 4.1 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 280mA
Dabartinis - sodrumas 100mA