IMS02WWDST100K40
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS02WWDST100K40
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-2WWD-40 10 10% RJ4
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
IMS02WWDST100K40 specifikacijos
Dalies numeris IMS02WWDST100K40 Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 4493 pcs Duomenų lapas
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.133" Dia x 0.335" L (3.38mm x 8.51mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-2WWD-40
Reitingai - Q @ Freq 51 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 10µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 44MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 10µH Shielded Wirewound Inductor 355mA 2.58 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 2.58 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 355mA
Dabartinis - sodrumas 355mA