IMS02SH1R0K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS02SH1R0K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-2 1 10% RJ1
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
IMS02SH1R0K specifikacijos
Dalies numeris IMS02SH1R0K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IMS-2 1 10% RJ1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5188 pcs Duomenų lapas
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-2
Reitingai - Q @ Freq 37 @ 25MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 25MHz Induktyvumas 1µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 150MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 1µH Shielded Molded Inductor 385mA 300 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 300 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 385mA