IMS02SH100K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS02SH100K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-2 10 10% RJ1
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
IMS02SH100K specifikacijos
Dalies numeris IMS02SH100K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IMS-2 10 10% RJ1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5840 pcs Duomenų lapas
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-2
Reitingai - Q @ Freq 57 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 10µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 50MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 10µH Shielded Molded Inductor 106mA 4 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 4 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 106mA