IMS02BH2R2J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS02BH2R2J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-2 2.2 5% B08
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
IMS02BH2R2J specifikacijos
Dalies numeris IMS02BH2R2J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IMS-2 2.2 5% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5917 pcs Duomenų lapas
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-2
Reitingai - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 2.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 95MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Molded Inductor 202mA 1.1 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 1.1 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 202mA