IMS02BH220K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS02BH220K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-2 22 10% B08
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
IMS02BH220K specifikacijos
Dalies numeris IMS02BH220K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IMS-2 22 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4815 pcs Duomenų lapas
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-2
Reitingai - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 22µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 24MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 22µH Shielded Molded Inductor 96mA 4.9 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 4.9 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 96mA