IMC1210EB33NJ
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210EB33NJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMC1210EB33NJ
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 33NH 540MA 240 MOHM
Duomenų lapai: IMC1210EB33NJ.pdf
  • Pranešimas
IMC1210EB33NJ specifikacijos
Dalies numeris IMC1210EB33NJ Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 33NH 540MA 240 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83628 pcs Duomenų lapas IMC1210EB33NJ.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IMC-1210
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Non-Magnetic
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 50MHz
Induktyvumas 33nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.095" (2.41mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 1GHz Išsamus aprašymas 33nH Unshielded Wirewound Inductor 540mA 240 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC rezistorius (DCR) 240 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 540mA