IMC1210EB2R7K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210EB2R7K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMC1210EB2R7K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 2.7UH 290MA 1.1 OHM
Duomenų lapai: IMC1210EB2R7K.pdf
  • Pranešimas
IMC1210EB2R7K specifikacijos
Dalies numeris IMC1210EB2R7K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 2.7UH 290MA 1.1 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 132718 pcs Duomenų lapas IMC1210EB2R7K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IMC-1210
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Iron Powder
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz
Induktyvumas 2.7µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.095" (2.41mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 70MHz Išsamus aprašymas 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 290mA 1.1 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC rezistorius (DCR) 1.1 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 290mA