IM06RU100K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06RU100K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6 10 10% R36
Duomenų lapai: IM06RU100K.pdf
  • Pranešimas
IM06RU100K specifikacijos
Dalies numeris IM06RU100K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-6 10 10% R36 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5529 pcs Duomenų lapas IM06RU100K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 10µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 42MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 10µH Unshielded Molded Inductor 440mA 605 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 605 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 440mA