IM06RR8R2J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06RR8R2J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6 8.2 5% R16
Duomenų lapai: IM06RR8R2J.pdf
  • Pranešimas
IM06RR8R2J specifikacijos
Dalies numeris IM06RR8R2J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-6 8.2 5% R16 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5385 pcs Duomenų lapas IM06RR8R2J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 8.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 48MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 8.2µH Unshielded Molded Inductor 540mA 440 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 440 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 540mA