IM06ER6R8K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06ER6R8K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6 6.8 10% ER E2
Duomenų lapai: IM06ER6R8K.pdf
  • Pranešimas
IM06ER6R8K specifikacijos
Dalies numeris IM06ER6R8K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-6 6.8 10% ER E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5897 pcs Duomenų lapas IM06ER6R8K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 6.8µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 50MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 6.8µH Unshielded Molded Inductor 560mA 375 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 375 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 560mA
Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IM06ER470J
IM06ER470J
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: IM-6 47 5% ER E2
Sandelyje: 4551 pcs
parsisiųsti: IM06ER470J.pdf
RFQ
IM06ER8R2K
IM06ER8R2K
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: IM-6 8.2 10% ER E2
Sandelyje: 5662 pcs
parsisiųsti: IM06ER8R2K.pdf
RFQ
IM06GR
IM06GR
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V