IM06ER470K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06ER470K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6 47 10% ER E2
Duomenų lapai: IM06ER470K.pdf
  • Pranešimas
IM06ER470K specifikacijos
Dalies numeris IM06ER470K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-6 47 10% ER E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5783 pcs Duomenų lapas IM06ER470K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 75 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 47µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 16MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 47µH Unshielded Molded Inductor 170mA 4 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 4 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 170mA