IM06BH390J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06BH390J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6 39 5% B08
Duomenų lapai: IM06BH390J.pdf
  • Pranešimas
IM06BH390J specifikacijos
Dalies numeris IM06BH390J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-6 39 5% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4226 pcs Duomenų lapas IM06BH390J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 75 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 39µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 18MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 39µH Unshielded Molded Inductor 176mA 3.8 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 3.8 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 176mA