IM06BH361J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06BH361J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6 360 5% B08
Duomenų lapai: IM06BH361J.pdf
  • Pranešimas
IM06BH361J specifikacijos
Dalies numeris IM06BH361J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-6 360 5% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4452 pcs Duomenų lapas IM06BH361J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 360µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 4.7MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 360µH Unshielded Molded Inductor 102mA 9.6 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 9.6 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 102mA