IM06BH102J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06BH102J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6 1K 5% B08
Duomenų lapai: IM06BH102J.pdf
  • Pranešimas
IM06BH102J specifikacijos
Dalies numeris IM06BH102J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-6 1K 5% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6013 pcs Duomenų lapas IM06BH102J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 1mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 2.8MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 1mH Unshielded Molded Inductor 78mA 16.5 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 16.5 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 78mA