IM06BH101J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06BH101J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6 100 5% B08
Duomenų lapai: IM06BH101J.pdf
  • Pranešimas
IM06BH101J specifikacijos
Dalies numeris IM06BH101J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-6 100 5% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5120 pcs Duomenų lapas IM06BH101J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 65 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 100µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 8MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 100µH Unshielded Molded Inductor 133mA 6 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 6 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 133mA
Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IM05JR
IM05JR
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V