IM04RU620J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM04RU620J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-4 62 5% R36
Duomenų lapai: IM04RU620J.pdf
  • Pranešimas
IM04RU620J specifikacijos
Dalies numeris IM04RU620J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-4 62 5% R36 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5047 pcs Duomenų lapas IM04RU620J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 55 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 62µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 11.5MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 62µH Unshielded Molded Inductor 160mA 3.15 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 3.15 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 160mA