IM04RU5R6J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM04RU5R6J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-4 5.6 5% R36
Duomenų lapai: IM04RU5R6J.pdf
  • Pranešimas
IM04RU5R6J specifikacijos
Dalies numeris IM04RU5R6J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-4 5.6 5% R36 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5603 pcs Duomenų lapas IM04RU5R6J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 5.6µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 60MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 5.6µH Unshielded Molded Inductor 495mA 320 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 320 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 495mA