IM02ER3R9J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM02ER3R9J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-2 3.9 5% ER E2
Duomenų lapai: IM02ER3R9J.pdf
  • Pranešimas
IM02ER3R9J specifikacijos
Dalies numeris IM02ER3R9J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-2 3.9 5% ER E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5813 pcs Duomenų lapas IM02ER3R9J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 3.9µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 80MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 3.9µH Unshielded Molded Inductor 250mA 1 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 1 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 250mA