IM02ER390K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM02ER390K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-2 39 10% ER E3
Duomenų lapai: IM02ER390K.pdf
  • Pranešimas
IM02ER390K specifikacijos
Dalies numeris IM02ER390K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-2 39 10% ER E3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4443 pcs Duomenų lapas IM02ER390K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 39µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 22MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 39µH Unshielded Molded Inductor 125mA 3.6 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 3.6 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 125mA