IM02BH821K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM02BH821K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-2 820 10% B08
Duomenų lapai: IM02BH821K.pdf
  • Pranešimas
IM02BH821K specifikacijos
Dalies numeris IM02BH821K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-2 820 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5952 pcs Duomenų lapas IM02BH821K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 820µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 3.8MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 820µH Unshielded Molded Inductor 29mA 65 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 65 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 29mA