IM02BH820J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM02BH820J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-2 82 5% B08
Duomenų lapai: IM02BH820J.pdf
  • Pranešimas
IM02BH820J specifikacijos
Dalies numeris IM02BH820J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-2 82 5% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5249 pcs Duomenų lapas IM02BH820J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 82µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 14MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 82µH Unshielded Molded Inductor 88mA 7.3 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 7.3 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 88mA