IHSM5832RF152L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHSM5832RF152L
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 1.5MH 290MA 7.35 OHM
Duomenų lapai: IHSM5832RF152L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IHSM5832RF152L specifikacijos
Dalies numeris IHSM5832RF152L Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 1.5MH 290MA 7.35 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 41689 pcs Duomenų lapas IHSM5832RF152L.pdf
Įveskite - Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IHSM-5832
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 1.5mH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.285" (7.24mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 1.5mH Unshielded Inductor 290mA 7.35 Ohm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 7.35 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 290mA Dabartinis - sodrumas 170mA