IHSM5832RF102L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHSM5832RF102L
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 1MH 370MA 4.2 OHM SMD
Duomenų lapai: IHSM5832RF102L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IHSM5832RF102L specifikacijos
Dalies numeris IHSM5832RF102L Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 1MH 370MA 4.2 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 38896 pcs Duomenų lapas IHSM5832RF102L.pdf
Įveskite - Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IHSM-5832
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 1mH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.285" (7.24mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 1mH Unshielded Inductor 370mA 4.2 Ohm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 4.2 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 370mA Dabartinis - sodrumas 210mA