IHD3ER332L
Dale / VishayDale / Vishay
IHD3ER332L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHD3ER332L
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHD-3 3.3K 15% ER E2
Duomenų lapai: 1.IHD3ER332L.pdf2.IHD3ER332L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
600 pcs
  • Pranešimas
IHD3ER332L specifikacijos
Dalies numeris IHD3ER332L Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 45905 pcs Duomenų lapas 1.IHD3ER332L.pdf2.IHD3ER332L.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IHD
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 3.3mH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 3.3mH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 2.53 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 2.53 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 400mA Dabartinis - sodrumas 310mA