IHD3ER152L
Dale / VishayDale / Vishay
IHD3ER152L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHD3ER152L
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHD-3 1.5K 15% ER E2
Duomenų lapai: 1.IHD3ER152L.pdf2.IHD3ER152L.pdf
  • Pranešimas
IHD3ER152L specifikacijos
Dalies numeris IHD3ER152L Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 40455 pcs Duomenų lapas 1.IHD3ER152L.pdf2.IHD3ER152L.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 1.5mH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 1.5mH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 1.18 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 1.18 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 600mA Dabartinis - sodrumas 460mA