IHB4BV561K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHB4BV561K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHB-4 560 10% B40
Duomenų lapai: IHB4BV561K.pdf
  • Pranešimas
IHB4BV561K specifikacijos
Dalies numeris IHB4BV561K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHB-4 560 10% B40 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8506 pcs Duomenų lapas IHB4BV561K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.600" Dia (40.64mm)
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 560µH Aukštis - sėdi (maks.) 1.030" (26.16mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 560µH Unshielded Wirewound Inductor 4.3A 125 mOhm Max Radial DC rezistorius (DCR) 125 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 4.3A Dabartinis - sodrumas -