IHB4BV4R7M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHB4BV4R7M
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHB-4 4.7 20% B40
Duomenų lapai: IHB4BV4R7M.pdf
  • Pranešimas
IHB4BV4R7M specifikacijos
Dalies numeris IHB4BV4R7M Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHB-4 4.7 20% B40 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8020 pcs Duomenų lapas IHB4BV4R7M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.600" Dia (40.64mm)
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 4.7µH Aukštis - sėdi (maks.) 1.030" (26.16mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 27.6A 3 mOhm Max Radial DC rezistorius (DCR) 3 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 27.6A Dabartinis - sodrumas -