IHB3EB122K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHB3EB122K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHB-3 1.2K 10% EB E2
Duomenų lapai: IHB3EB122K.pdf
  • Pranešimas
IHB3EB122K specifikacijos
Dalies numeris IHB3EB122K Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 12415 pcs Duomenų lapas IHB3EB122K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.100" Dia (27.94mm)
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 1.2mH Aukštis - sėdi (maks.) 0.840" (21.34mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 1.2mH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 462 mOhm Max Radial DC rezistorius (DCR) 462 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.6A Dabartinis - sodrumas -