IHB3EB102K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHB3EB102K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHB-3 1K 10% EB E2
Duomenų lapai: IHB3EB102K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IHB3EB102K specifikacijos
Dalies numeris IHB3EB102K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHB-3 1K 10% EB E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11432 pcs Duomenų lapas IHB3EB102K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.100" Dia (27.94mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IHB
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 1mH Aukštis - sėdi (maks.) 0.840" (21.34mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 1mH Unshielded Wirewound Inductor 1.7A 426 mOhm Max Radial DC rezistorius (DCR) 426 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.7A Dabartinis - sodrumas -