IH15EB270K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IH15EB270K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IH-15 27 10% EB E2
Duomenų lapai: IH15EB270K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
75 pcs
150 pcs
525 pcs
  • Pranešimas
IH15EB270K specifikacijos
Dalies numeris IH15EB270K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IH-15 27 10% EB E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14698 pcs Duomenų lapas IH15EB270K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.000" Dia x 1.375" L (25.40mm x 34.93mm)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 27µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 27µH Unshielded Wirewound Inductor 16A 15 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder DC rezistorius (DCR) 15 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 16A Dabartinis - sodrumas 14A