IH15EB100K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IH15EB100K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IH-15 10 10% EB E2
Duomenų lapai: IH15EB100K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
75 pcs
150 pcs
525 pcs
  • Pranešimas
IH15EB100K specifikacijos
Dalies numeris IH15EB100K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IH-15 10 10% EB E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16725 pcs Duomenų lapas IH15EB100K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.700" Dia x 1.687" L (17.78mm x 42.85mm)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 10µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 10µH Unshielded Wirewound Inductor 20A 10 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder DC rezistorius (DCR) 10 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 20A Dabartinis - sodrumas 19A