IH10EB5R0K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IH10EB5R0K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IH-10 5 10% EB E2
Duomenų lapai: 1.IH10EB5R0K.pdf2.IH10EB5R0K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
150 pcs
600 pcs
  • Pranešimas
IH10EB5R0K specifikacijos
Dalies numeris IH10EB5R0K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IH-10 5 10% EB E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29082 pcs Duomenų lapas 1.IH10EB5R0K.pdf2.IH10EB5R0K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.635" Dia x 1.125" L (16.13mm x 28.58mm)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 5µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 5µH Unshielded Wirewound Inductor 19A 10 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder DC rezistorius (DCR) 10 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 19A Dabartinis - sodrumas 25A