IH10EB270K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IH10EB270K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IH-10 27 10% EB E2
Duomenų lapai: 1.IH10EB270K.pdf2.IH10EB270K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IH10EB270K specifikacijos
Dalies numeris IH10EB270K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IH-10 27 10% EB E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19509 pcs Duomenų lapas 1.IH10EB270K.pdf2.IH10EB270K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.935" Dia x 1.125" L (23.75mm x 28.58mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IH
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial, Horizontal Cylinder
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 27µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 27µH Unshielded Wirewound Inductor 12.5A 18 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder DC rezistorius (DCR) 18 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 12.5A Dabartinis - sodrumas 12A