IFSC1008ABER4R7M01
Dale / VishayDale / Vishay
IFSC1008ABER4R7M01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IFSC1008ABER4R7M01
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 4.7UH 1.2A 212 MOHM
Duomenų lapai: IFSC1008ABER4R7M01.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IFSC1008ABER4R7M01 specifikacijos
Dalies numeris IFSC1008ABER4R7M01 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 4.7UH 1.2A 212 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 183260 pcs Duomenų lapas IFSC1008ABER4R7M01.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija IFSC-1008AB
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 541-1390-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 4.7µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 4.7µH Shielded Inductor 1.2A 212 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 212 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.2A
Dabartinis - sodrumas 1.5A