IFSC1008ABER3R3M01
Dale / VishayDale / Vishay
IFSC1008ABER3R3M01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IFSC1008ABER3R3M01
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 3.3UH 1.45A 155 MOHM
Duomenų lapai: IFSC1008ABER3R3M01.pdf
  • Pranešimas
IFSC1008ABER3R3M01 specifikacijos
Dalies numeris IFSC1008ABER3R3M01 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 3.3UH 1.45A 155 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 209375 pcs Duomenų lapas IFSC1008ABER3R3M01.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija IFSC-1008AB
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 3.3µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 3.3µH Shielded Inductor 1.45A 155 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 155 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.45A Dabartinis - sodrumas 1.7A