IFSC0806AZER6R8M01
Dale / VishayDale / Vishay
IFSC0806AZER6R8M01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IFSC0806AZER6R8M01
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 6.8UH 600MA 748 MOHM
Duomenų lapai: IFSC0806AZER6R8M01.pdf
  • Pranešimas
IFSC0806AZER6R8M01 specifikacijos
Dalies numeris IFSC0806AZER6R8M01 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 6.8UH 600MA 748 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 216818 pcs Duomenų lapas IFSC0806AZER6R8M01.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 6.8µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 6.8µH Shielded Inductor 600mA 748 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 748 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 600mA Dabartinis - sodrumas 800mA