IFSC0806AZER1R0M01
Dale / VishayDale / Vishay
IFSC0806AZER1R0M01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IFSC0806AZER1R0M01
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 1UH 1.6A 115 MOHM SMD
Duomenų lapai: IFSC0806AZER1R0M01.pdf
  • Pranešimas
IFSC0806AZER1R0M01 specifikacijos
Dalies numeris IFSC0806AZER1R0M01 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 1UH 1.6A 115 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 243744 pcs Duomenų lapas IFSC0806AZER1R0M01.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ekranavimas Shielded Serija IFSC-0806AZ-01
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 541-1383-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 1µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 1µH Shielded Inductor 1.6A 115 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 115 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.6A
Dabartinis - sodrumas 1.88A