IDCS2512ER2R2M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDCS2512ER2R2M
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 1.8A 50 MOHM SMD
Duomenų lapai: IDCS2512ER2R2M.pdf
  • Pranešimas
IDCS2512ER2R2M specifikacijos
Dalies numeris IDCS2512ER2R2M Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 1.8A 50 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 96974 pcs Duomenų lapas IDCS2512ER2R2M.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 2.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.115" (2.92mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Inductor 1.8A 50 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 50 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.8A Dabartinis - sodrumas -