IDCS2512ER222M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDCS2512ER222M
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2MH 100MA 8.5 OHM
Duomenų lapai: IDCS2512ER222M.pdf
  • Pranešimas
IDCS2512ER222M specifikacijos
Dalies numeris IDCS2512ER222M Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 2.2MH 100MA 8.5 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 108253 pcs Duomenų lapas IDCS2512ER222M.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 2.2mH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.115" (2.92mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 2.2mH Shielded Inductor 100mA 8.5 Ohm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 8.5 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 100mA Dabartinis - sodrumas -